DOBRODOŠLI NA INTERNETNIH STRANEH STRELSKEGA DRUŠTVA KOVINAR ORMOŽ

STRAN JE NAJBOLJŠE VIDNA Z INTERNET EXPLORERJEM TER Z VKLOPOM PREPREČENIH VSEBIN, SAJ SO VARNE

 

NAPOVEDNIK:

____"STRELSKI UPI 2010" - ORMOŽ, 11.12.2010____

REZULTATI V ŽIVO

EKIPNO

POSAMEZNO STRELKE

POSAMEZNO STRELCI

REZULTATI - pritisni na tarčo in prikazali se bodo zadetki strelca

01. VERNIK Petra 1994 - SLO - SD Kovinar Ormož
02. HABJANIČ Melanie 1994 - SLO - SD Kovinar Ormož
03. ŠUMAK Jan 1993 - SLO - SD Kovinar Ormož
04. KOSI Melisa 1996 - SLO - SD Kovinar Ormož
05. KUHARIČ Urška 1994 - SLO - SD Kovinar Ormož
06. NOVAK Grega 1991 - SLO - SD Kovinar Ormož
07. NOVAK Tina 1995 - SLO - SD Kovinar Ormož
08. POLAJNKO Gregor 1993 - SLO - SD Kovinar Ormož
09. JEVŠOVAR Tomi 1993 - SLO - SD Kovinar Ormož
10. MALEC Tjaša 1996 - SLO - SD Kovinar Ormož
11. TOMAŽIČ Žan 1997 - SLO - SD Kovinar Ormož
12. RAZBORŠEK Teja 1993 - SLO - SD Franc Lešnik Vuk Hotinja Vas
13. VOGRINČIČ Bianka 1992 - SLO - ŠD Črenšovci
14. ŽIŽEK Tiffany 1995 - SLO - ŠD Črenšovci
15. KELENC Žan 1996 - SLO - ŠD Črenšovci
16. ŠKAFAR Matjaž 1996 - SLO - ŠD Črenšovci
17. VOGRINČIČ Mihaela 1995 - SLO - ŠD Črenšovci
18. PRESTEREL Anže 1994 - SLO - SD Triglav Javornik - Koroška Bela
19. ŠTOJS Tadej 1995 - SLO - SD Triglav Javornik - Koroška Bela
20. MULEJ Maruša 1995 - SLO - SD Triglav Javornik - Koroška Bela
21. DRAGANIĆ Mario 1992 - CRO - SD Tekstilac Zabok
22. BRLIĆ Julijan 1992 - CRO - SD Tekstilac Zabok
23. SEVER Kristijan 1995 - CRO - SD Tekstilac Zabok
24. BOIĆ Janko 1995 - CRO - SD Tekstilac Zabok
25. RAŠČAN Kaja 1994 - SLO - SD Pomurka MI Murska Sobota
26. ŠTRAUS Tilen 1995 - SLO - SD Pomurka MI Murska Sobota
27. ČERNI Mitja 1991 - SLO - SD Gančani
28. ČERNI Jernej 1994 - SLO - SD Gančani
29. VERBANČIČ Denis 1990 - SLO - SD Gančani
30. MIR Žan 1995 - SLO - SD Jože Kerenčič Miklavž pri Ormožu
31. RATNIK Saša Marija 1990 - SLO - SD Koloman Flisar Tišina
32. MIHALIČ Špela 1993 - SLO - SD Koloman Flisar Tišina
33. PERTOCI Nina 1993 - SLO - SD Koloman Flisar Tišina
34. KRANČIČ Nuša 1995 - SLO - SD Koloman Flisar Tišina
35. FUJS Megi 1995 - SLO - SD Koloman Flisar Tišina
36. PARTL Betina 1995 - SLO - SD Koloman Flisar Tišina
37. FEUŠ David 1992 - SLO - SD Mesto Ljutomer
38. PRINČIČ Miha 1992 - SLO - SD Mesto Ljutomer
39. PUSTINEK Luka 1993 - SLO - SD Mesto Ljutomer
40. PRAJNDL Žiga 1992 - SLO - ŠSD Radgona
41. STOJANOVIČ Vasja 1995 - SLO - ŠSD Radgona
42. ROZMAN Alex 1995 - SLO - ŠSD Radgona
43. DRAŠKOVIČ Tjaša 1992 - SLO - SD Štefan Kovač Turnišče
44. ŽALIK Tadej 1994 - SLO - SD Štefan Kovač Turnišče
45. MAUČEC Jaka 1994 - SLO - SD Štefan Kovač Turnišče
46. SERŠEN Primož 1995 - SLO - SD Štefan Kovač Turnišče
47. DRAŠKOVIČ Aljoša 1995 - SLO - SD Štefan Kovač Turnišče
48. ADANIČ Primož 1993 - SLO - SD Štefan Kovač Turnišče
49. MUHIČ Barbara 1991 - SLO - SD Tovarne sladkorja Ormož
50. ARH Matija 1995 - SLO - SD Leskovec
51. PIRC Matic 1995 - SLO - SD Leskovec
52. ŽOKALJ Matej 1995 - SLO - SD Leskovec
53. MUŠIČ Arnes 1996 - SLO - SD Leskovec
54. FREELAND Jakob John 1997 - SLO - SD Leskovec